Opinie widzów

Fakt, że spektakl rozgrywa się w przestrzeni domowej, wpływa na odbiór u widza. Jest inaczej niż zwykle w teatrze. Można powiedzieć, że jest to spektakl „blisko widza”. Ma się wrażenie jakby poruszone w spektaklu sprawy bardziej nas dotykały, bo… są blisko nas! Ciekawe tempo akcji, trzyma w napięciu. Chyba każda para odnajdzie trochę siebie w świecie bohaterów. Dobra zabawa i niesamowity nastrój gwarantowane. Byłam na próbie otwartej, aktorzy dali czadu :-) Muzyka subtelna, ale i podkręcająca akcję. Inicjatywa tej zgranej trójki artystów z Wrocławia to oryginalny pomysł np. na prezent urodzinowy dla znajomego. Wartością dodaną tej inicjatywy jest to, że do teatru mogą przyjść ludzie, którzy nie chodzą tam zbyt często… Polecam poznać teatr od kuchni – dosłownie :)

Marzena

Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Spektakl przeżyliśmy niemalże na scenie. Bliskość aktorów oraz interakcja w postaci poczęstunku w trakcie spektaklu tworzą niepowtarzalną atmosferę. Polecamy wszystkim, którzy chcieliby przeżyć wesołą, obyczajową komedię pod swoim dachem a po spektaklu cieszyć się i podzielić swoimi przeżyciami z aktorami i znajomymi przy lampce dobrego wina.

Ola i Marcin

Świetny spektakl, bardzo dobra gra aktorska, ciekawy pomysł realizacji. Bardzo pozytywna ocena:)

Gosia

Wzięłam udział :-) Nie żałuję. Nowe, pozytywne doświadczenie w relacji aktor-widz. Śmiech, zabawa, elementy zaskoczenia, zapiekanki :-)(wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) no i TEATR na wyciągnięcie ręki. Polecam. ZAPROŚ TEATR POD SWÓJ DACH :-). Dziękuję gospodarzom. Pozdrawiam aktorów :-)

Małgorzata

Jestem zachwycony. Wspaniały pomysł, świetnie zrealizowany. Bardzo dobra zabawa. Najlepsza „niedziela wyborcza” w moim życiu. Dziękuję gospodarzom i pozdrawiam twórców.

Leszek

Byłem na próbie otwartej bardzo mi się podobało! Polecam wszystkim którzy mają większe mieszkania:-)
Edward